Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CAS # 69610-41-9 factory
#1
Established in 2004, Shanghai Chiral Chemicals is a manufacturer specialized in:
-  High Purity Chiral Compounds
-  API  Intermediates
-  Custom Synthesis
-  Contract Manufacturer
-  Specialty Chemicals

We provide applications in:
- Pharmaceuticals
- Health Products
- Beauty Care Products
- New Functional Material

Our clients
We have domestic and overseas clients in:
- China
- Japan
- Korea
- India
- Russia
- Italy
- Switzerland
- France
- Germany
- US CAS # 69610-41-9 factory
website:http://www.purechiralchem.com/
Reply
#2
کشور تایوان متشکل از چندین مجمع الجزایر است که در قسمت شرقی آسیا و در جنوبی سرقی چین واقع شده است. پایتخت تایوان تاپیه نام دارد که در این شهر، شما می توانید طلاقی فرهنگ غنی 300 ساله تایوان و مدرنیته را به راحتی حس و مشاهده کنید. تقریبا 75 درصد از مساحت جزیره را مناطق سخت و کوهستانی پوشانده اند و تنها یک سوم از این مساحت را دشت های صاف و هموار شامل می شوند، که اکثریت جمعیت کشور در این منطقه زندگی می کنند. به عبارت دیگر می توان گفت که برای زندگی کردن بخش غربی جزیره دارای ازدحام جمعیت بیشتری است نسبت به بخش شرقی آن و اکثریت مردم در جلگه غربی جزیره سکنی گریده اند. 
به دلیل عبور مدار راس السرطان از تایوان و نزدیکی آن به خط استوا، در این جزیره ی کوهستانی شاهد آب و هوای گرم سیری خواهید بود. شما می توانید در جای جای جزیره مناطق سرسبز زیبایی را مشاهده کنید که از گیاهان استوایی و گرم سیری پوشیده شده اند. تقریبا می توان گفت که دین بیش از 90 درصد مردم تایوان مخلوطی از بودایی ، آیین کنفیسیوسی وتائویست است و درصد بسیار کمی از مردم پیرو مسیحیت می باشند. زبان رسمی مردم تایوان ماندارین استاندارد است اما علاوه بر این زبان نیز می توان شاهد زبان های تایوانی و هاکا نیزبود. 
واحد پول ملی تایوان دلار تایوان می باشد که دارای واحد جزء سنت است. همچنین اقتصاد تایوان بر پایه ی صادرات کامپیوتر و قطعات آن، قطعات الکترونیکی، فلزات، منسوجات و پلاستیک است. علاوه بر این ها صنعت کشاورزی در تایوان بسیار حائز اهمیت بوده و کاشت محصولاتی چون برنج، چای، میوه وسیب زمینی نقش مهمی را دراقتصاد این کشور ایفا می نمایند. یکی دیگر از مواردی که در اقتصاد تایوان موثر است وجود معدن های سنگ آهك، سنگ مرمر، آزبست، گوگرد ومس است. این کشور در واقع، در ابتدا با خاک اصلی چین یکی بوده است، اما در طی جابه جایی های پوسته ی زمین از چین جدا شده است. در طول تاریخ تایوان تحت سلطه ی کشور های بسیاری بوده اما امروزه می توان گفت که زیر نظر مسقیم چین اداره می شود. متاسفانه این مقصد زیبا برای گردشگران در دنیا نا شناخته است. اما به لطف سرمایه گزاری هایی که در صنعت گردشگری این کشور تزریق شده است، پایتخت آن یعنی شهر تاپیه به یکی از مقاصد اصلی گردشگری در آسیا تبدیل شده است. این کلان شهر بزرگ سرشار از مناظر طبیعی خیره کننده و زیبا، طبیعت بکر و ناب، معابد کهن، جشنواره های سنتی گوناگون و غذا های خوش رنگ و لعاب هیجان آوری است که آغوش خود را به سوی گردشگران باز می نماید. بدون شک می توان تاپیه را شهری همیشه بیدار نامید، که از ابتدای صبح و طلوع خورشید، که شاهد تابش پرتو های رنگارنگ خورشید بر روی آسمان خراش های بلند شهر خواهید بود، تا طلوع روز بعد، به خواب نمی رود و شما می توانید تا پاسی از شب را به گشت و گذار در آن بپردازید.
تور تایوان
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)